Jeep GANINEX PSZCZYNA Jeep GANINEX PSZCZYNA
         
Alfa Romeo Chrysler Dodge Fiat Dostawcze Lancia Abarth  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 














Kontakt

 
GANINEX ADAM GAZDA

Siedziba firmy:

BIELSKA 31C
43-200 PSZCZYNA
Tel.: (32) 2101000
WWW: http://www.fca-ganinex.pl/jeep



BIELSKA 31C
43-200 PSZCZYNA


  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Godziny otwarcia: pn-pt: 7:00 - 16:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 2101000
Email: j727263w@dealer.jeep.pl

  Części zamienne i akcesoria

Godziny otwarcia: pn-pt: 7:00 - 16:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 2101000
Email: j727263m@dealer.jeep.pl


ROŹDZIEŃSKIEGO 170
40-203 KATOWICE


  Salon sprzedaży samochodów nowych

Godziny otwarcia: pn-pt: 8:00 - 19:00 sob: 9:00 - 17:00 nd/św: 9:00 - 17:00
Tel.: (32) 3512750; Fax.: (32) 2588082
Email: ganinex.salon@dealer.jeep.pl

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Godziny otwarcia: pn-pt: 6:30 - 19:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 3512750; Fax.: (32) 2588082
Email: ganinex.serwis@dealer.jeep.pl

  Części zamienne i akcesoria

Godziny otwarcia: pn-pt: 6:30 - 19:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 3512750; Fax.: (32) 2588082 wewn. 2588082
Email: ganinex.magazyn@dealer.jeep.pl


Katowice


SPRZEDAŻ -SAMOCHODY ALFA ROMEO, LANCIA,JEEP

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8.00-18.00
sobota-niedziela  9.00-17.00

Agnieszka Kucharczyk
kierownik
sprzedaż - samochody nowe Fiat, Alfa Romeo, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email a.kucharczyk@ganinex.com

Anna Pietroń - Dudziak
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email a.pietron@ganinex.com

Katarzyna Matusiak
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email k.jendryczko@ganinex.com

Agnieszka Treter
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email: a.treter@ganinex.pl

Łukasz Grzyb
kierownik sprzedaży
sprzedaż - samochody nowe Alfa Romeo, Lancia ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email: l.grzyb@ganinex.com

Piotr Kucharczyk
kierownik sprzedaż - samochody nowe Lancia / Jeep
tel. (32) 351 27 50
email: p.kucharczyk@ganinex.com

Rafał Mola
doradca handlowy
sprzedaż/odkup/wycena - samochody używane, kredyty, ubezpieczenia
tel. (32) 210 55 68, tel. kom. 603 68 11 00
email r.mola@ganinex.com

SPRZEDAŻ FLOTOWA, SAMOCHODY DOSTAWCZE

Jacek Kwiatkiewicz
specjalista ds. sprzedaży specjalnej
sprzedaż specjalna - Fiat, Alfa Romeo, LCV (dostawcze), sprzedaż flotowa
tel. (32) 351 27 50,  email: j.kwiatkiewicz@ganinex.pl

Paulina Haja
specjalista ds. sprzedaży specjalnej
sprzedaż specjalna - Fiat, Alfa Romeo, LCV (dostawcze), sprzedaż flotowa
tel. (32) 351 27 50,
email p.haja@ganinex.pl

SERWIS

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 6.30-19.00
sobota 8.00-14.00

Marcin Błaziński
kierownik
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
tel. (32) 351 27 60
email m.blazinski@ganinex.pl

Mariusz Droś
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email m.dros@ganinex.com

Marcin Gazda
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email m.gazda@ganinex.com

Lesław Grabowski
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email l.grabowski@ganinex.com

Błażej Ziobrowski
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email b.ziobrowski@ganinex.com

Łukasz Chudy
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email l.chudy@ganinex.com

Marek Balcarek
Likwidacja szkód komunikacyjnych, serwis karoseryjny
Tel. (32) 351 27 50
email m.balcarek@ganinex.com

Mirosław Radziejowski
Likwidacja szkód komunikacyjnych, serwis karoseryjny
Tel. (32) 351 27 50
email m.radziejowski@ganinex.com

Łukasz Jóźwiak
Biuro Obsługi Klienta
dział sprzedaży części zamiennych i akcesorii
tel. (32) 351 27 60
email: l.jozwiak@ganinex.com

Iwona Gołębiewska
Biuro Obsługi Klienta
dział sprzedaży części zamiennych i akcesorii
tel. (32) 351 27 60
email: i.golebiewska@ganinex.com

Zbigniew Smolarz
Pomoc Drogowa Assistance 24 h
tel. kom. 691 435 500

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00-16.00
sobota 8.00-14.00

Tadeusz Półtorak
diagnosta
Stacja Kontroli Pojazdów
tel. (32) 351 27 88  
email t.poltorak@ganinex.com

 
 
GANINEX ADAM GAZDA

KATOWICE
ROŹDZIEŃSKIEGO 170
40-203 KATOWICE
Tel.: (32) 3512750
e-mail

Kontakt



PSZCZYNA
BIELSKA 31C
43-200 PSZCZYNA
Tel.: (32) 2101000
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies