Jeep GANINEX PSZCZYNA Jeep GANINEX PSZCZYNA
         
Alfa Romeo Chrysler Dodge Fiat Dostawcze Lancia Abarth  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

   


2013-06-05
Mopar: ponad 100 ekskluzywnych akcesoriów dla nowego Jeepa Grand Cherokee

  • Pierwszy flagowy model Jeepa spersonalizowany akcesoriami Mopar został właśnie zaprezentowany na Sycylii.
  • Katalog Mopar zawiera ponad 25.000 produktów wysokiej jakości.

Nowy Jeep Grand Cherokee został właśnie zaprezentowany dziennikarzom prasy międzynarodowej w miejscowości Sciacca (Agrigento) na Sycylii.
Samochód pojawi się w sprzedaży we Włoszech i na głównych rynkach europejskich, także w Polsce - od lipca br.

Mopar, dział posprzedażny Fiat S.p.A i Chrysler Group LLC, również bierze udział w tym ważnym wydarzeniu, prezentując flagowy model Jeepa spersonalizowany ekskluzywnymi akcesoriami, takimi jak komplet aluminiowych sportowych nakładek na pedały, maty ochronne do  bagażnika oraz  aluminiowe listwy progowe z podświetlanym logo Jeep®.

Ponad 100 akcesoriów Mopar  jest dedykowanych  nowemu Grand Cherokee. Akcesoria te komponują się doskonale z modelem, jego stylem oraz charakterystykami technicznymi i mechanicznymi. Dodatkowo, produkty Mopar są wyjątkowe, ponieważ zostały opracowywane przez ten sam zespół inżynierów, który zaprojektował samochód: to bezpośrednie powiązanie jest tym, czego inni producenci aftermarket nie są w stanie zaoferować.

Produkty Mopar są dedykowane właścicielom wszystkich modeli samochodów Grupy Fiat i Chrysler, ale to właśnie Klienci Jeepa zwracają szczególną na świat akcesoriów i personalizacji. Dowodem na to jest fakt, że Grand Cherokee jest jednym z pojazdów najczęściej doposażonym przez właścicieli w akcesoria.
Mopar® uczestniczy w działaniach Działu Części Zamiennych i Usług (Parts & Service) oraz Obsługi Klienta (Customer Care ) w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) w ramach obsługi posprzedażnej Fiat S.p.A. i Chrysler Group LLC.  Spółka Mopar® została założona w 1937 roku i oferuje ponad 450.000 oryginalnych części zamiennych i około 25.000 akcesoriów wysokiej jakości. Marka Mopar® jest obecna w 130 różnych krajach na całym świecie.
Tylko ci, którzy naprawdę znają każdy szczegół i komponent samochodu są w stanie troszczyć się o niego kompleksowo. To właśnie dlatego oryginalne części zamienne Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Jeep i Abarth dystrybuowane przez Mopar pozwalają zachować niezawodność, komfort i osiągi takie, jak w chwili opuszczenia fabryki.

 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies